Усунутий з посади мер Чернівців оскаржить своє звільнення в суді


Чернівці офіційно лишилися без міського голови. Депутати міськради таємним голосуванням відправили Олексія Каспрука у відставку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обґрунтування рішення на 42-х сторінках напередодні подав секретар міськради Василь Продан. Він же відтепер виконуватиме обов’язки міського голови. Кабінку для голосування розмістили просто в сесійній залі, ратушу в цей час посилено охороняла поліція.


ВідеоДепутати міськради відправили у відставку мера Чернівців

Чернівці лишилися без міського голови. Депутати міськради таємним голосуванням відправили Олексія Каспрука у відставку. Обґрунтування рішення на сорока двох сторінках напередодні подав секретар міськради Василь Продан. Конфлікт міського очільника з депутатами тривав практично весь час його керування містом — з травня 2014 року. За відставку Каспрука проголосували 29 депутатів, іще 13 від участі відмовилися, один бюлетень виявився зіпсованим. А достроково усунутий із посади Олексій Каспрук обіцяв оскаржити рішення в суді.

Депутати міськради відправили у відставку мера Чернівців

Конфлікт міського очільника з депутатами тривав практично весь час його керування містом – від травня 2014 року. За відставку Каспрука проголосували 29 депутатів, іще 13 від участі відмовилися, один бюлетень виявився зіпсованим. «Секретар виконує обов’язки міського голови виключно до обрання на дострокових виборах нового міського голови. Відповідно, я думаю, це п’ять місяців», — оголосив Продан.

Достроково усунутий із посади Каспрук пообіцяв оскаржити рішення міськради в суді. «Готовий до боротьби, буду відстоювати в суді свої права. І активно займатися громадською діяльністю, поки тривають судові засідання. Тому що розумію, навіщо ці хлопці прийшли до влади. Чітко розумію, що почнеться переділ комунальної власності», — пояснив він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *