В Інституті демографії назвали найважче питання на всеукраїнському переписі населення


Переписувач населення буде приходити до житла та заноситиме інформацію про кількість мешканців на місці. Про те, як проходитиме всеукраїнський перепис населення розповіла у інтерв’ю «Главкому» директор Інституту демографії та соціальних досліджень Елла Лібанова.

За її словами, майбутній перепис населення суттєво зекономить трудові витрати та час, тим, що не треба буде переносити інформацію на машинні носії. Своєю чергою, вона впевнена, що дешевший варіант — самостійна реєстрація онлайн.

«Але я боюся, що сьогодні не всі жителі України готові до цього», — вважає директор Інституту демографії.

Тим часом, Лібанова каже, що найважче питання стосується визначення етнічної приналежності українців.

«Це було доволі складне питання, але ми начебто з ним впоралися. Далі ми допомагатимемо при оброблені та аналізів результатів перепису», — сказала експерт. 

Нагадаємо, останній всеукраїнський перепис населення в Україні проводився 17 років тому. За його даними, в державі проживало 48 млн 457 тис. осіб. Черговий плановий перепис мав відбутися сім років тому, але через брак коштів влада відкладала цю справу. 


ВідеоРепетиція перепису населення та держслужба по-новому

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 26, 30 грн, а євро – 30, 54 грн. Кабінет міністрів України доручив держкомітету статистики провести пробний перепис населення. У держслужбовців заберуть премії та винагороди.

Репетиція перепису населення та держслужба по-новому

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *