В Італії відхрестились від скандальної заяви голови МВС про "російський Крим"


Міністр закордонних справ Італії Енцо Моаверо Міланезі заявив, що Італія дотримується спільної позиції ЄС та не визнає анексію Криму, всупереч скандальним заявам очільника італійського МВС.

Про це він розповів у парламенті, передає італійське агентство Anso.

«Уряд вважає, що правила міжнародного права повинні завжди поважатися. Італія не визнала регіональних влад, призначених у березні 2014 року, дотримуючись санкцій відповідно до ЄС», — заявив він у відповідь на запитання депутатки Лаури Болдріні.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що вважає Крим законно анексованим Росією, а Революцію Гідності в Україні назвав «фейковою» і «профінансованою». Він також додав, що його партія «Ліга», яка має зв’язки з «Єдиною Росією», начебто не отримала жодних коштів від Росії на просування своєї політсили, та й взагалі, що європейські санкції проти РФ повинні бути скасовані.


ВідеоМіністр МВС Італії заявив, що Росія мала право анексувати Крим

В інтерв’ю Washington Post політик, який не приховує своєї прихильності до Москви, пояснив, що Росія мала право анексувати Крим, бо там відбувся референдум. Коли журналіст нагадав про російських солдатів на півострові, Сальвіні додав, що фальшивим був не референдум, а Революція гідності. На такі слова вже відреагували українські дипломати.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *