В окупанта є великі проблеми з комплектацією бойовиків свіжими кадрами – військові


Українські розвідники з’ясували, що на донецькому напрямку ворог концентрує техніку в окупованій Горлівці, а от із живою силою в бойовиків нині скрутно. Військові ж у прифронтовому Новгородському продовжують нести службу і забезпечувати захист землі за своїми спинами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від самого ранку бійці вишиковуються на підняття українського прапору – цю традицію вони зберегли, попри напругу війни. «Це дуже цінно, коли військовослужбовець бачить, заради чого він стоїть, заради кого. Є можливість – ми використовуємо», — пояснив командир підрозділу із позивним «Поступ».


ВідеоНа окупованих територіях бракує охочих брати участь у бойових діях

І стало відомо про ще двох загиблих і двох поранених бійців поблизу Кримського. Військові загинули в бою, коли відбивали диверсійну групу противника. Не припиняються обстріли і на Донецькому напрямку. Техніку бойовики там концентрують в окупованій Горлівці, бо цей населений пункт стратегічний для окупантів. Втім із людьми у ворога нині туго. 

На окупованих територіях бракує охочих брати участь у бойових діях

В окупованій Горлівці майоріють інші прапори – це велике промислове місто для агресора має стратегічне значення. «Вони тут концентрують дуже велику кількість техніки. Вони самі чудово розуміють: якщо ми візьмемо Горлівку, то ми вже візьмемо весь Донецьк», — каже командир підрозділу на прізвисько «Банкір». Разом із тим розвідка має відомості, що охочих нині захищати псевдореспубліку явно не вистачає. «Колись вони на якомусь там псевдо-патріотизмі воювали, виступали. Зараз не видно тих псевдо-патріотів, вони розчарувалися в теперішній владі, яка знаходиться. В них надзвичайні проблеми і з комплектацією, і з особовим складом», — розповів офіцер ЗСУ.

Військові припускають, що саме з цієї причини провокацій на цій ділянці нині незвично мало. Але оборонці України не втрачають пильності ні вдень, ні вночі. Павлу, Миколі та Юрі не більше 23, вони точно знають, що захищають сон своїх батьків. «Моя мама сказала: це твій вибір, як ти зробив, так і не давай задню», — розповів Микола. «Я їм пояснив, що я більше користі принесу тут», — пояснив Юрій. Вони – молодий екіпаж бойової машини піхоти, котра лише приїхала з Торецька. Поки на фронті тиша, техніку виганяли до дня визволення міста. «Діти бігали по ній, купа дітей», — розповів Павло.

Андрій цього вечора дізнався про народження власного сина. «Хочу подякувати за сина. Синочку, щоб ріс здоровий, щасливий, в мене щоб не вдавався», — радіє військовослужбовець із позивним «Балу». Він також каже, що в його майбутній країні точно не має бути війни.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *