Ви можете допомогти врятувати життя АртемаПухлина головного мозку поставила під загрозу життя Прохорова Артема. В Україні повідомили, що не можуть повністю видалити пухлину, тільки частково. Тоді родина звернулася по по допомогу до ізраїльських фахівців.

«У вересні минулого року провели вдалу операцію, але всю пухлину видалити не вдалося. Після біопсії виявилося, що у нас дуже рідкісний вид, який не піддається хіміотерапії. В нас було єдине лікування — це біопрепаратами. Ми подали документи і потрапили в екпериментальну програму дороговартісними біопрепаратами, які нам видавали безкоштовно. За шість місяців лікування у нас спостерігалась позитивна динаміка. Артем себе добре почував, вів повноцінний образ життя, ходив до школи, закінчив добре 3 клас. Великим ударом став для нас останній виліт до Ізраілю 9.07.18, коли після обстеження нам повідомили, що пухлина почала знову рости», — розповідає мама хлопчика.

Зараз Артем знаходиться в Ізраїлі, йому призначили лікування, 30 сеансів радіотерапії, які коштують 50 тисяч доларів.

«Коштів на лікування ми не маємо.Сім’я повністю виснажена, майже рік ми боремося за життя нашого хлопчика. Благаємо Вас нам допомогти в зборі коштів на лікування і подарувати шанс на життя Артему. Не має більшого болю як бачити, що твоя дитина хворіє! Проявіть, будь-ласка, милосердя», — просить мама хлопчика. 

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7427 1022 9760

Щетініна Анна Володимирівна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *