Видавець New York Times попередив Трампа, що нападки на ЗМІ можуть перерости у насилляВидавець газети New York Times Артур Сульцбергер попередив президента США Дональда Трампа, що його критика і нападки на адресу ЗМІ можуть вилитися у насилля.

Про це пише The Hill.

«Я сказав президенту, що, на мою думку, мова, який він використовує, не тільки сіє ворожнечу, але і стає все більш небезпечною», — заявив видавець.

Він зазначив: «Я заявив йому, що хоча фраза «фейкові новини» неправильна і по суті, і шкідлива, мене більше турбує, те, що він назвав журналістів «ворогами народу». Я попередив президента, що його слова підбурливі являють собою загрозу для журналістів і можуть призвести до насильства».

Так видавець прокоментував заяви Трампа в твіттері, де він написав: «Провів у Білому домі дуже хорошу і цікаву зустріч з Сульцбергером. Довго обговорювали питання про велику кількость фейкових новин, які поширюються пресою, і як фейкові новини переросли у вираз «вороги народу». Шкода!».

Трамп також назвав деякі американські видання «ненависниками Трампа в вмираючій газетній індустрії», а газети New York Times і Washington Post «провальними, які не роблять нічого, окрім написання негативних статей на тлі дуже позитивних досягнень».

Сульцбергер зазначив, що зустріч відбулася ще 20 липня, однак на прохання Білого дому про неї не повідомлялося. Після того, як про неї в твіттері написав Трамп, видавець вважав можливим оприлюднити свої коментарі.

Раніше президент США Дональд Трамп прокоментував «головне фото саміту Великої сімки», на якому канцлер Німеччини Ангела Меркель з суворим виразом обличчя стоїть над американським лідером і щось йому пояснює.

Трамп заявив, що у нього прекрасні стосунки з Меркель і звинуватив «фейкові новинні медіа» в тому, що вони показують тільки погані фотографії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *