Військові почесті і прапори: як у США вшанували останки американських солдатів із КНДР


КНДР передала Сполученим Штатам останки американських військовослужбовців, які загинули на її території в роки Корейської війни 1950-1953 років.

Літак С-17 ВПС США з останками загиблих військовослужбовців повернувся із КНДР на авіабазу Осан.

Останки американських солдатів зустріли військові із почестями та прапорами.


Фотогалерея

як у США вшанували останки американських солдатів із КНДР (14 фото)

Пізніше президент США Дональд Трамп подякував лідеру КНДР Кім Чен Ину за виконання домовленостей щодо передавання останків американських військових, які загинули під час Корейської війни 1950-1953 років.

Глава Пентагону Джим Меттіс заявив, що КНДР, можливо, передала Вашингтону останки не тільки американських військових, але і їх колег з Франції та Австралії. 

«Ви помітили, що на кожному з ящиків зображений блакитний прапор ООН. Ми не знаємо, чиї саме останки знаходяться в них», — сказав Меттіс, відповідаючи на питання журналіста про приналежність останків 50 військових, які були передані США з КНДР.


ВідеоТаки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Американські експерти вивчили супутникові знімки ракетного полігону Сохе у КНДР. Кажуть, будівлю, яку використовували для складання ракет-носіїв, демонтовують. Окрім того, зносять і розташований поруч майданчик для випробувань двигунів ракет. 

Таки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

«Як тільки ми встановимо це, останки будуть підлягати репатріації, вони можуть бути повернуті в Австралію… Те ж саме стосується Франції», — наголосив очільник Пентагону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *