Він назавжди залишиться моєю дитиною: Тіна Тернер остаточно попрощалась з синомЛегендарна співачка Тіна Тернер, син якої 3 липня скоїв самогубство, назавжди з ним розпрощалась.

У своєму мікроблогу артистка поділилася «найсумнішим моментом в житті будь-якої матері» — вона розвіяла над океаном прах свого старшого сина 59-річного Крейга Реймонда.

Убита горем 78-річна володарка восьми премій «Греммі» розмістила фотографію, на якій вона кидає троянду в океан біля узбережжя Каліфорнії.

«Мій найсумніший момент як матері. У четвер я остаточно попрощалася з моїм сином, Крейгом Реймондом Тернером, коли я разом з сім’єю і друзями зібралися щоб ровіяти його прах біля узбережжя Каліфорнії. Йому було 59, коли він помер так трагічно, але він назавжди залишиться моєю дитиною», — підписала світлину співачка.

За спогадами співачки Крейг завжди був дуже емоційною людиною з сумними очима. Вона вважає, що він пережив в дитинстві глибоке потрясіння через сімейні конфлікти, під час яких батько Крейга її бив, повідомляє Dailymail.

Зауважимо, син Тернер працював ріелтором, був неодруженим і бездітним. Він застрелився в своєму будинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *