Внаслідок прориву дамби у Лаосі сотні людей зникли безвісти, десятки могли загинутиУ Лаосі внаслідок наводнення від прориву дамби зникли безвісти сотні людей, десятки могли загинути.

Про це повідомляє Reuters.

Щонайменше сім селищ пішли під воду внаслідок масштабного наводнення, спричиненого проривом дамби, що будувалася для гідроенергетичних потреб. Місцеві чиновники заявили, що десятки людей вже могли загинути, сотні людей зникли. 

«Ми продовжимо сьогодні рятувальні зусилля, але це дуже важко, умови дуже важкі. Десятки людей мертві. Але може бути ще більше», — заявили чиновники. 

Нагадаємо, у Лаосі, в провінції Аттапеу, на місцевій дамбі сталась аварія. Так, провінцію накрило 5 мільярдами кубометрів води. 

Зважаючи на те, що Лаос претендує на звання «батарейка Азії», у країні проектується розгалужена система дамб для виготовлення енергії. Дамбу, яку нещодавно прорвало, будували спільними зусиллями компанії з Лаосу, Таїланду та Південної Кореї. 

Південнокорейська компанія SK Engineering & Construction вважає, що невелика частина греблі була просто змита через сильні зливи. Лаос і сусідні країни наразі перебувають у середині сезону дощів. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *