Вона без мене була б ніким: Батько Меган дав нове скандальне інтерв'ю


74-річний Томас Маркл, який заявив, що не замовкне доти, поки з ним не поговорить дочка, стримав слово і знову виступив зі скандальними заявами на адресу Меган.

У новому інтерв’ю The Daily Mail батько дружини принца Гаррі поскаржився журналістам, що тепер він не може взагалі ніяк спілкуватися з дочкою і королівською сім’єю.

За його словами, донедавна у нього була можливість передавати повідомлення герцогині Сассекській через помічників, то зараз його позбавили і цього.


Томас Маркл

«Мені дуже боляче від того, що вона відрізала мене повністю. Зазвичай у мене була телефонні номери її особистих помічників у Палаці для дзвінків і повідомлень. Але після того як я сказав кілька критичних зауважень про те, як королівська родина змінила Меган, вони відрізали мене», — розповів Томас Маркл.

На думку Томаса, причиною того, що з ним перестали спілкуватися, стало інтерв’ю, в якому він розповів про майбутню дитину дочки.

«Меган, мабуть, образилася на мене за те, що я сказав про дитину. Але вона сама говорила останні шість або сім років про те, як сильно хоче мати власну сім’ю. Гаррі говорив те ж саме. Це нормально. Але як тільки я сказав про це, то в той же момент став персоною нон грата», — поскаржився батько герцогині.

Проте Томас не так прихильно налаштований щодо до дочки, а його висловлювання мають досить скандальний характер.

«Я на грані того, щоб вичерпати ліміт свого терпіння по відношенню до Меган і королівської сім’ї. Вони хочуть, щоб я мовчав, вони хочуть, щоб я пішов. Але я не буду мовчати. Я відмовляюся зберігати мовчання. Мене дратує відчуття переваги, яке є у Меган. Вона без мене була б ніким. Я зробив її тієї герцогинею, якої вона є зараз. Все, що вдає із себе Меган, створив я», — заявив Томас.

Зауважимо, що батько не єдиний родич Меган, який планує «розкрити всю правду про герцогиню». Раніше про це бажання заявила зведена сестра Маркл, яка наразі пише книгу про Меган та як і батько роздає інтервью західним таблоїдам.

Нагадаємо, нещодавно у своєму шоу, відома ведуча Шерон Осборн присоромила батька Меган, заявивши, що він схильний до пияцтва.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *