«Ворскла» вдруге здолала «Чорноморець» та закінчила перший етап чемпіонату на третьому місці

Полтавська " Ворскла " у рамок 22 го туры української Прем'єр-лігов мінімально обіграл вдом одеського " Чорноморець " з рахунок 2: 1 .

Господарі вийшли вперед на 16 й хвилині протистояння, коли нападник "Ворскля" Юрой Коломоєць випередивши двох суперники, відправив м'яча у сітка ворет суперник.

Подвоїло своя перевагу команды Василя Сачка перед самой перервы — Євген Зубейко на 44 й хвилині зрізав м'яч у-свої ворота після прострілу з [Отфланга Владислав Кулачи .

Єдине, на що спромоглися гості, так це на гол у виконанні Фусені Бамби який було проведено на 78-й хвилині зустрічі. . Півзахисник "моряк" першим опинаяся на добиванні після невдалый винос віда футболіст у зеленьих футболок

Такой чин, перегравши "Чорноморець", "Ворскла" завершил перший етап чемпіоната на 3-е сходинці — наразі, в їхньом активі 37 балов, що на чотири більше, ніж у луганської " Зорі ", яка свій поєдинок цього туру проведе 4-го березня. «Чорноморець», у его чергу, залишився з 18 пунктами на 11-мумміці. Як і передбачегося раніше програм 23 го туры УПЛ відкриватимуть саме "Ворскла" та донецький " Шахтар ".

Зазначим, що перш гра між "Ворскла" тот "Чорноморец" завершился розгромною перемогою полтавчан з рахунком 3: 0 .