Який адвокат записує свого клієнта? – Трамп відреагував на публікацію розмов про виплати моделі Playboy


Президент США Дональд Трамп висловив здивування тому, що його екс-адвокат Майкл Коен записував розмову про необхідність виплатити моделі Playboy Карен Макдугал за її мовчання про інтимні стосунки з Трампом.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

«Який адвокат буде записувати клієнта? Так сумно! Чи це взагалі вперше, ніколи раніше не чув про це? Чому запис так різко припинився (обрізаний), коли я, мабуть, говорив позитивні речі?» — заявив Трамп.

Нагадаємо, CNN оприлюднив запис розмови тоді ще кандидата у президенти США Дональд Трампа з екс-адвокатом Майклом Коеном щодо виплати за мовчання моделі Playboy Карен Макдугал про начебто інтимні стосунки з нинішнім президентом Штатів.

Запис для оприлюднення надав адвокат екс-юриста Трампа Ланні Девіс. На записі чути, як Майкл Коен начебто каже, що хоче створити якусь компанію. Згодом він згадує про «фінансування» і заявляє, що комусь начебто доведеться заплатити. На що Трамп ймовірно каже: «Заплатити готівкою». Після цього Коен каже: «Ні, ні, ні, ні». За словами Девіса, про готівку в таких розмовах говорять тільки наркоторговці або бандити.

За даними американських ЗМІ, у Дональда Трампа був роман з моделлю Playboy Карен Макдугал 2006 року, який протривав дев’ять місяців. Він почався лише за три місяці, як Меланія народила магнату сина Баррона.

Президент США відреагував на скандал, пов’язаний з нібито виплатами колишній моделі Playboy Карен Макдугал коштів за мовчання стосовно сексуальних стосунків із ним. Дональд Трамп висловив сумнів у можливості запису розмови про це, але нічого не сказав про сам факт таких стосунків.


ВідеоКолишня модель Playboy Карен Макдугал хоче розповісти про стосунки з Дональдом Трампом

Все сталося ще до того, як він став президентом США. Жінка позивається до суду, аби той визнав недійсною її угоду про нерозголошення. Обіцянку мовчати Макдугал дала в обмін на гроші від близького до Трампа таблоїда. Раніше зі схожою заявою виступила порно-зірка Стормі Деніелс.

Колишня модель Playboy Карен Макдугал хоче розповісти про стосунки з Дональдом Трампом

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *