Якщо машину затопило. Юрист розповів, як отримати компенсацію за пошкоджене автоУнаслідок потужних злив Київ паралізували затори, виявилися підтопленими багато доріг і автівок. ТСН.ua вирішив з’ясувати, що робити, аби отримати компенсацію за понівечену негодою машину.

Про випадки, коли можна отримати відшкодування збитків, розповів юрист Михайло Можаєв.

За словами експерта, найпростіше отримати компенсацію, якшо автомобіль був застрахований на повне каско.

«Коли трапився певний інцидент, який попадає під критерії страхового випадку, коли у людей автомобіль застрахований на повне каско, то вони можуть пред’явити страховій компанії вимоги на повне відшкодування збитків», — розповів він.

Як зазначив Можаєв, у такому випадку у першу чергу слід одразу ж повідомити в страхову компанію, а також якомога більше зафіксувати факт інциденту на фото і відео.

Також бажано знайти хоча б двох свідків, тільки не родичів, а незалежних людей — це можуть бути прості перехожі, яких можна зупинити, записати їхні імена, прізвища, домашні адреси і контактні номери телефону.

Після цього протягом двох діб треба звернутися у страхову компанію, написати відповідну заяву на отримання відшкодування, вказавши всі обставини. Якщо страхова компанія визначить випадок страховим, то виплачується сума експертизи та кошти особі, що постраждала.

У випадках, якщо особа, чий автомобіль постраждав, хоче отримати компенсацію, але не має страхування, має бути встановлена провина певного органу, приміром, комунального або певної особи.

«Якщо не буде встановлена чиясь провина, то не можна буде і стягнута сума збитку. Комунальні служби можуть бути винуватцями, якщо, наприклад, вчасно не прибрали сухі гілки, які при інтенсивних опадах обламалися та впали на машину», — наголосив експерт.

Нагадаємо, у Києві 25 липня пройшла надпотужна злива, яка затопила вулиці міста та підземні переходи.

Користувачі соцмереж публікують численну кількість фото та відео, на яких зображені затоплені дороги та величезні затори

За даними синоптиків, короткочасні дощі з грозами зберігатимуться у всіх регіонах України і 26 липня

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *