За роботу в Україні екс-радник Януковича Манафорт отримав десятки мільйонів – спецпрокурор Мюллер


Спецпрокурор Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні.

Про це повідомляє CNN.

Окрім цього, у поданні до суду команда Мюллера заявила, що планує використати докази, зокрема «записки, електронні листи та фотографії, що відображають виконувані завдання», аби продемонструвати «повний розмах роботи» Манафорта в Україні а також «десятки мільйонів доларів доходів».

Раніше ВВС назвала українських «друзів» Манафорта. Видання з’ясувало, якому київському меру Манафорт давав практичні рекомендації в 2014 році, як саме він радив поводитись із політикою антисемітизму, скільки коштували послуги найнятих команд американців і кого політтехнолог радив зробити послом України в США.

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні — змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув’язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв’язок з Манафортом.


ВідеоПротестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Жбурлянням російського прапора та лайливими словами протестувальники зустріли колишнього радника Віктора Януковича та екс-главу передвиборного штабу Дональда Трампа. У Вірджинії він давав показання по справі відмивання грошей, лобістській діяльності та ухилянні від сплати податків.

Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *