Застряглих у Єгипті українських відпочивальників розмістили у готелях


Понад 200 українських відпочивальників, які застрягли у єгипетському курортному місті Хургада, розселяють у готелях. Вранці, 29 липня, вони мають вилетіти додому.

Про це ТСН.ua повідомила одна із туристок Тетяна.

«З’явився представник «Join up!» та надав два автобуси на розселення людей в сусідній готель. Частину нас (тих, хто з дітьми) поселять наразі в «Олд Пелес», — розповіла вона.

Відпочивальникам пообіцяли о 7-й ранку забрати до аеропорту і о 10-й ранку літак має вилетіти до Львова.

«Ми не дуже віримо у обіцянки (їх сьогодні теж було багато)… Кажуть, що вночі привезуть запасне колесо до шасі і двох інженерів з Києва, які будуть його лагодити…», — зазначила Тетяна.

Нагадаємо, понад 200 українських відпочивальників застрягли у єгипетському курортному місті Хургада. Літак з туристами мав вилетіти до Львова у суботу, 28 липня, о 7:20 ранку за місцевим часом (8:20 за Києвом), але авіалайнер зламався. У прес-службі туроператора «Join Up!» підтвердили проблеми із затримкою рейсу, але коли буде вирішено ці проблеми, не змогли сказати. 


ВідеоПроблемних туроператорів та авіаперевізників очікують перевірки

Авіа-гармидер у розпалі. Тисячі українських пасажирів досі у стані стресу. І хоч з Тунісу та Албанії повернулися всі, хто там застрягли ще попереднього тижня, — не всі вилетіли з України. Зокрема затримують рейси зі Львова до Барселони та Неаполя. А у столиці взагалі скасували два нічні вильоти до Туреччини. Про тисячі зіпсованих відпусток і долю проблемних авіаперевізників і туроператорів, за яких взялися українські урядовці, дізнавалася ТСН.

На початку липня більше тисячі українських туристів застрягли в Тунісі, Грузії, Албанії. Усі вони мали вчасно повернутися додому літаками однієї авіакомпанії. Проте там заявили, що причиною затримок є невиплата коштів туристичним оператором. З іспанської Мальорки українці не могли вилетіти через «технічні несправності». Зрештою 3 липня міністр інфраструктури Володимир Омелян відзвітував про повернення додому всіх українців

Тим часом у Міністерстві економіки і торгівлі оприлюднили пам’ятку для українців, які планують скористатися послугами туроператорів чи турагентів. У відомстві громадян закликають бути уважним під час укладання договору на туристичне обслуговування.


ВідеоТуроператори чи турмахінатори? Чому українські туристи не можуть вилетіти ні на відпочинок, ні додому

Туроператори чи турмахінатори? Понад тисячу українців застрягли в аеропортах Києва, Львова і світових морських курортів — не можуть вилетіти ні на відпочинок, ані додому. Деякі рейси затримують на години, деякі — на доби. ТСН дізнавалася, кому люди «завдячують» зіпсованим початком чи фіналом відпустки. 

Туроператори чи турмахінатори? Чому українські туристи не можуть вилетіти ні на відпочинок, ні додому

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *