Жалюгідний хід. Клімкін відреагував на спробу Росії "аргументувати" анексію Криму


Глава МЗС Павло Клімкін назвав ухвалений у Росії закон про святкування «Дня прийняття Криму, Тамані та Кубані до складу Російської імперії» жалюгідним кроком і демонстрацією слабкості РФ. Про це міністр написав у Twitter. 

«Учорашнім випадом щодо Криму Росія демонструє свою слабкість, огризаючись на декларації низки цивілізованих країн. Жалюгідний хід: трохи покопирсатися в історії, аби знайти виправлення сьогоднішнім злочинам», — написав Клімкін.

Він також додав, що РФ шукає аргументи в минулому, тоді як «цивілізований світ – в міжнародному праві». 

Зазначимо, 24 липня Держдума РФ ухвалила в остаточній редакції закон, яким встановила нову пам’ятну дату Росії – День прийняття Криму до складу Російської імперії, святкування якого призначено на 19 квітня.

Нагадаємо, 25 липня Державний департамент США опублікував Кримську декларацію, в якій йдеться про те, що Штати дотримуються свого давнього принципу відмови визнати претензії Кремля на територію, захоплену силою, з порушенням міжнародного права.

До неї одразу ж долучилась Польща, а Україна привітала рішення країн та подякувала їм за підтримку. Згодом до декларації також доєднались Німеччина, Велика Британія, Канада, Данія та країни Балтії, Косово, Швеція, Чехія та Норвегія.


ВідеоМіністр МВС Італії заявив, що Росія мала право анексувати Крим

В інтерв’ю Washington Post політик, який не приховує своєї прихильності до Москви, пояснив, що Росія мала право анексувати Крим, бо там відбувся референдум. Коли журналіст нагадав про російських солдатів на півострові, Сальвіні додав, що фальшивим був не референдум, а Революція гідності. На такі слова вже відреагували українські дипломати.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *