Журналіст Бігус намагався наздогнати начебто працівника СБУ, який стежив за ним і його колегоюЗа журналістом Денисом Бігусом, який займається різного роду розслідуваннями, начебто стежать співробітники СБУ.

Про це він заявив на сторінці у Facebook програми Bihus.info.

За словами Бігуса, слідкування почалося після того, як його видання почало займатися виявленням місця проживання голови СБУ Василя Грицака. Слідкування почалося, за словами Бігуса, 23 липня. 

Журналіст оприлюднив відеозапис, на якому він показав начебто співробітника Служби безпеки, який стежить за ним. Бігус пішов за чоловіком, намагався його наздогнати, проте той швидким темпом побіг геть.

Гонка з СБУшниками

Що робити, якщо за тобою слідкує СБУ? Побігти до них знайомитись! Але рєбята виявились не дуже комунікабельні, а Denys Bihus не дуже спортивним. ‍♂️ Отак ми вчора побігали, було весело. А сьогодні підозрілі авто біля офісу. Вже не весело. p.s. шановні спецагенти, може розкажете, чим наші дівчата заслужили вашу підвищену увагу?

Опубліковано BIHUS.info П’ятниця, 27 липня 2018 р.

За словами журналіста, автомобіль Toyota Camry, який проїхав повз нього, стежив також і за однією із його колег. Також він зазначив, що у п’ятницю, 27 липня, підозрілі автівки стояли вже під офісом Bihus.info.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України затримали у Києві військовослужбовця-контрактника одного з підрозділів Національної гвардії, якого підозрюють у незаконному зберіганні та продажі вогнепальної зброї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *