Зірка "Гри Престолів" Емілія Кларк про зустріч з принцем Вільямом: Я дуже перелякалась


Британська акторка Емілія Кларк, зірка «Гри Престолів», яка нещодавно розпрощалася зі зніманнями у серіалі, розповіла про свою зустріч з принцем Вільямом у Кенсінгтонському палаці.

Зірка днями стала гостею вечірнього шоу з Сетом Майєрсом, де поділилася своїми враженнями від благодійного вечора, який відбувся ще в лютому цього року.

За словами акторки, вона дуже нервувала в той день і через це все пішло не за планом, повідомляє видання Еxpress.

«Я була розслаблена, поки не оголосили, що принц Вільям йде. Перед тим ввечері мене попередили, що не можна повертатися до спадкоємця престолу спиною і вперше до нього варто звернутися як Ваша Королівська Високість, а вже потім можна називати його принцем», — пригадала Кларк.

Принц Вільям

Reuters
Принц Вільям

Проте як зазначила зірка, вона так рознервувалася, що почала заїкатися, спіткнулася під час реверансу і навіть переплутала формулювання імені принца.

«Я дуже перелякалась, і чомусь, коли він прийшов, я не змогла вимовити фразу «Ваша Королівська Високосте». Я сказала: «Ва..Ва…Ва..», і це все, на що я була здатна», — зізналася акторка.

Але за словами Емілії незважаючи ні на що, герцог Кембриджський повівся як справжній джентельмен, був милий і дуже ввічливий.

Нагадаємо, нещодавно Емілія Кларк показала як перевтілилася у білявку, наслідуючи свю екранну героїню Дейнеріс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *