Зірка серіалу "Всі жінки — відьми" Роуз МакГавен закрутила роман з андрогіномВідома акторка Роуз Макгавен, якій висунули офіційні обвинувачення у зберіганні кокаїну, закрутила новий роман.

Днями папараці застали її за поцілунками з таємничим незнайомцем на вулицях Нью-Йорка,

Проте у Мережі швидко з’ясували, хто це.

Виявилося, акторка зустрічається з моделлю-андрогіном (людина, яка поєднує в собі і жіночі, і чоловічі ознаки – Прим. ред.) Рейном Давом.

 

Публикация от Rain Dove (@raindovemodel)

На світлинах, опублікованих у виданні DailyMail, 44-річна Роуз та Рейн трималися за руки та цілувалися на публіці не соромлячись своїх почуттів.

Зауважимо, Рейн — 28-річна модель, яка вважає за краще, щоб до неї зверталися «вони». Дав народилася жінкою, але завжди була незадоволена своєю занадто чоловічою зовнішністю, але це ж допомогло їй почати кар’єру в модельному бізнесі.

 

Публикация от Rain Dove (@raindovemodel)

Варто зазаначити, що для Роуз це не перші незвичайні стосунки. В кінці 90-х вона зустрічалася з епатажним і скандальним рок-виконавцем Мерліном Менсоном. Пара навіть заручилася, але до весілля справа так і не дійшла. Проте одружена все ж таки акторка була. 2013 року МакГавен побралася з художником Дейвом Дитейлом, однак шлюб протривав тільки два з половиною  роки.

Нагадаємо, Роуз МакГавен одна із перших відомих акторок, яка заявила про домагання Вайнштейна.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *