Зірковий концерт Винника і Кароль викликав обурення деяких киян і лишив по собі купи сміття в ботсаду


У Києві вперше в історії парку, який входить до природно-заповідного фонду і є національним надбанням, провели небачений досі концерт. Шанувальникам Олега Винника, Тіни Кароль, гурту «ТІК» та інших зірок організатори дозволяли нести із собою алкоголь, але не подбали про біотуалети, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таку юрбу національний ботанічний сад приймав уперше. Свято ще не почалося, а тисячі людей після роботи з дітьми йшли на безкоштовний концерт. За лаштунками дружина Олега Винника Таїса, яка співає з ним на бек-вокалі, як Таюне, поправляла співаку волосся, а його представник забороняв їх знімати. «Ідіть знімайте там», — наказував він. Жіночий фаворит заспівав три пісні українською та обіцяв повернутися. Від’їхав із дружиною на чорному «Мерседесі», а до ТСН підійшли уже організатори. Втім, ніхто з них не відповів на запитання про пошкоджені в ботсаду газони та фінансову відповідальність за це.


ВідеоГуляння в ботсаду. Подробиці концерту Олега Винника у столиці

Гульня в ботсаду із «вишенькою на торті» у вигляді жіночого серцеїда — співака Олега Винника. Цієї ночі в столиці вперше в історії парку, який входить до природно-заповідного фонду і є національним надбанням держави, провели небачений досі концерт із гучною музикою далеко за північ. Організатори дозволяли людям нести із собою алкоголь і проігнорували встановлення біотуалетів. На скарги киян, які живуть поруч, — ніхто не реагував.

Гуляння в ботсаду. Подробиці концерту Олега Винника у столиці

Натовп людей чекав на повернення Винника, чимало з глядачів бігали за потребою в кущі, бо інших варіантів не знаходили. «Із Брусилова, Житомирська область. Заради Винника можна й на вокзалі поночувати. У нього така харизма, для таких жіночок, як ми», — казали фанатки. Доки виступали інші виконавці, журналістам ніяких перешкод не робили, але щойно на сцену повернувся Винник, як на оператора ТСН знову кинулися одразу кілька організаторів уже з охороною – і силою вимкнули камеру. Проте відео з неї вдалося зберегти.

Виступ співака публіка зустріли традиційно вибухом емоцій. Концерт завершив фейерверк з конфетті. Після всього на газонах залишилися пакети зі сміттям і порожні пляшки. Жителі будинків поблизу встигли наскаржитися в поліцію та мерію на гучний звук, але це нічого не змінило. «Шабаш мав бути припинений о 22:00. Так зване рішення до 00:00, а зараз 01:37. Це порушення закону», — обурювався один із киян. Проте жіноцтво концертом було задоволене і на претензії не зважало.

Витоптані газони та гори сміття – ранкова картинка була далека від святкової. У міськраді пояснили, що за порядок на цій території не відповідають, бо охоронна зона підпорядкована академії наук, а дозвіл на захід дало керівництво саду. За концерт їм заплатили 100 тисяч гривень, а тепер там хочуть оштрафувати організаторів на 10 тисяч. «Оте сміття все, що залишилося після концерту, і є певні порушення. Збитку великого не нанесено природі. У нас алкоголь взагалі заборонений, тому ми не дозволяли пронесення алкоголю. Це прорахунки організаторів», — пояснили власники території.

Але, як і за прорахунки з біотуалетами, вже ніхто не відповість. Організатори визнають лише, що затягнули концерт у зв’язку зі зливою, і готові понести за це адміністративну відповідальність. Сміття прибирають звичайні двірники ботсаду, а фанати творчості Винника чекають на нове побачення зі своїм кумиром у листопаді – квитки на концерт уже купують за чотиризначні суми.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *