Зниклого в 1954 році француза ідентифікували за допомогою репостів у Facebook


Зниклого в 1954 році француза ідентифікували за допомогою репостів у Facebook

Ле Масне загинув під час шторму в Альпах.

Французький лижник Генрі Ле Масне, який зник у Італії більше 60 років тому, ідентифікований.

Людські залишки, лижне спорядження та окуляри були знайдені в 2005 році високо в долині італійської області Аоста. Визначити загиблого не вдавалось, поки про це не повідомили у Facebook. Останки належали людині зростом приблизно 1,75 метра та у віці близько 30 років, а його смерть, швидше за все, була навесні, сказала Маринелла Лапорта, слідча з підрозділу судово-медичної поліції в Туріні, пише ВВС.

Знахідки були виявлені на висоті 3000 метрів в Альпах, недалеко від швейцарської кордону. На рештках були виявлені деякі підказки про особистість людини — наприклад, одяг із вишитими ініціалами.

У червні висновки прокурора в долині Аости були розповсюджені у соціальних мережах із закликом до читачів поширювати інформацію особливо у Франції та Швейцарії.

Історію тоді підняли французькі ЗМІ. Емма Нассем почула репортаж і задалась питанням, чи міг це бути її зниклий у 1954 році під час шторму дядько. Поліція після аналізу наданої фотографії заявила, що це речі зниклого лижника. Аналіз ДНК підтвердив ідентифікацію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *