Зв'язок з РФ: спецпрокурор Мюллер перевіряє, чи є твіти Трампа спробою перешкоджати розслідуванню


Спецпрокурор Роберт Мюллер перевіряє, чи є твіти президента США Дональда Трампа спробою перешкодити розслідуванню його ймовірних зв’язків з Росією.

Про це пише The New York Times з посиланням на трьох неназваних співрозмовників.

За інформацією джерел, Мюллер уважно вивчає твіти і заяви Трампа, які стосуються генпрокурора США Джеффа Сешнса і екс-директора ФБР Джеймса Комі. Спецпрокурор повинен відповісти на запитання, чи можна розцінювати публікації у мікроблозі президента як спробу чинити тиск на свідків, а також високопоставлених чиновників, від яких залежало розслідування.


ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв’язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв’язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Комісія спецпрокурора Мюллера веде розслідування втручання Росії у президентські вибори 2016 року, а також зв’язків передвиборчого штабу президента США Трампа з Росією. Москва відкидає всі звинувачення.

Раніше були оприлюднені майже півсотні питань офісу спецпрокурора Роберта Мюллера до президента США.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *